فروش اسپكترومترهاي اوشن اپتيكس
فروش اسپكترومترهاي اوشن اپتيكس، فروش اسپكتروفتومتر، دوربين حرارتي، ؟xrf پرتابل
خريد يك دوربين ترموويژن  (thermography camera) يك تعهد بزرگ است. حتي با وجود كاهش قيمت چشمگير اين دوربين ها در طول چند سال گذشته، شما مي خواهيد مطمئن شويد كه براي پولتان بهترين گزينه را انتخاب مي كنيد و دوربين منتخب شما در طولاني مدت به شما خدمت خواهد كرد. براي برخي فاكتور هزينه نقش اصلي را در انتخاب بازي مي كند، در حالي كه براي ديگران، سخت افزار و نرم افزار هاي كليدي بيشتر مهم هستند. در هر صورت، هر دوربيني را كه انتخاب كنيد بايد كيفيت و قابليت اطمينان بودن و همچنين پشتيباني فني و خدمات مناسبي را به شما ارائه نمايد.

دوربيني را انتخاب كنيد كه نتايج دقيق و تكرارپذيري را تحويل دهد

دوربين هاي فروسرخ نه تنها اجازه ي مشاهده ي تفاوت هاي دمايي را به شما مي دهند، بلكه امكان اندازه گيري اين تفاوت ها را براي شما فراهم مي كنند. بنابراين ثبات و دقت اندازه گيري ها فاكتور مهمي در تعيين ارزش يك دوربين است.

قابليت تصوير در تصوير و يا تصاوير تركيبي به شما اجازه مي دهد براي ايجاد گزارش هاي قابل فهم، تصاوير ترموگرافي را با تصاوير مرئي تركيب كنيد

قابليت تصوير در تصوير به شما اجازه مي دهد تا باكسي از تصوير ترموگرافي را بر روي تصوير مرئي همان قيمت قرار دهيد تا بهتر بتوانيد مكان مشكل را با پرسنل فني و يا مشتري در ميان بگذاريد. همچنين برخي از دوربين هاي ترموگرافي پيشرفته داراي قابليت تركيب تصاوير هستند كه امكان تركيب تصاوير حرارتي و مرئي را براي شما ايجاد مي كنند. اين امكان به شما اين امكان را مي دهد كه مكان دقيقي كه ميخواهيد تصوير گرمايي از آن رگفته شود را تعيين كنيد.

براي اينكه بهترين نتايج را بدست آوريد، به دنبال پيدا كردن دوربيني با دقت %۲± باشيد. اما اين تنها شاخص مهم نيست. جهت توليد نتايجي صحيح و قابل تكرار، دوربين گرمايي شما بايد داراي ابزاري داخلي جهت وارد كردن “انتشار پذيري” و “دماي بازتاب شده” باشد.

ارزش افزوده ي يك دوربين IR كه به دستگاه هاي اندازه گيري بار الكتريكي و سطح رطوبت داراي بلوتوث متصل مي شود را در نظر بگيريد

وسايل تست و اندازه گيري كنوني به دوربين هاي حرارتي خاصي اجازه ي تعيين چيزي بيشتر از دما را مي دهند تا بتوان شدت آسيب هاي ناشي از رطوبت و مسائل الكتريكي را تعيين كرد. رطوبت سنج و كلمپ متر مي توانند داده هاي مربوط به محيط مانند رطوبت، ولتاژ، جريان و مقاومت را به صورت بيسيم به دوربين انتقال دهند. اين داده ها به صورت اتوماتيك در تصوير ترموگرافي ذخيره و جاسازي مي شود. اين داده ها جهت تشخيص موارد اضطراري و پيدا كردن راه حل مناسب حياتي هستند.

هزینه دوربین ترموگرافی | قسمت دوربین گرمایی FLIR

انتخاب هاي زيادي از مدل هاي “نشانه بگير و عكس بگير” گرفته تا مدل هاي تخصصي HD در مقابل شما قرار دارد. پيدا كردن بهترين انتخاب براي نيازهاي شما دلهره آور به نظر مي رسد. با مطالعه ي ۱۴ نكته اي كه در پي مي آيد، مي توانيد به درك صحيحي از چيزي كه ميخواهيد اندازه گيري كنيد و محيطي كه قرار است در آن اندازه گيري ها را انجام دهيد مي رسيد.
اجزای اسپکترومتر hr4000 محصول اوشن اپتیکس | قیمت اسپکترومتر

اسپكترومتر HR4000 محصول شركت اوشن اپتيكس (Ocean Optics) در بازه ي طول موجي ۲۰۰ الي ۱۱۰۰ نانومتر قابل بكارگيري است اما محدوده فعاليت نهايي و رزولوشن اين اسپكترومتر به انتخاب توري و شكاف ورودي در هنگام خريد اسپكترومتر بستگي دارد. اين تركيب نوآورانه از اپتيك و الكترونيك براي كاربردهايي مانند مشخصه يابي ليزرها، اندازه گيري جذب گازها تعيين خطوط گسيل اتمي ايده آل است.

سرعت بالا (تا ۲۵۰ نمودار طيفي بر ثانيه)، انعطاف پذيري (داراي ميكروكنترلر قابل برنامه ريزي) و سازگاري (همزمان سازي اسپكترومتر با ديگر دستگاه ها با عملكرد تريگرينگ) از ويژگي هاي اين نوع از اسپكترومتر است. برخي از جزئيات اسپكترومتر HR4000 در جدول زير آمده است.

 

 

دوربيني را انتخاب كنيد كه داراي اپليكيشن قابل نصب بر روي گوش هاي هوشمند باشد

دوربين حرارتي كه داراي اپليكيشن قابل نصب بر روي گوش هوشمند هستند، به كابر اجازه مي دهند تا تصاوير IR را براي آناليز پرتابل، ايجاد گزارش و يا اشتراك گذاري به گوشي منتقل كنند. اماكن انتقال تصاوير از طريق واي فاي در مواردي كه زمان عنصري حياتي است، مزيت بسيار بزرگي است.

مطمئن شويد كه دوربين انتخابي شما داراي ساختاري ارگونوميك است

در صورتي كه از دوربين به صورت پيوسته و يا در دوره هاي زماني طولاني استفاده مي كنيد، وزن آن مي تواند نگراني بزرگي باشد. يك دوربين سبك مي تواند فشار بر روي شانه و كمر شما را در زمان هاي طولاني كاهش دهد. همچنين برخي دوربين ها داراي ساختاري منعطف هستند كه به شما كمك مي كنند با دردسر كمتري مكان هاي با دسترسي پايين را بررسي نماييد.

مساله ديگري كه بايد در نظر گرفته شود مكان دكمه هاي كنترل دوربين و نحوه ي دسترسي به منوي آن است. دوربيني را انتخاب كنيد كه با توجه به نحوه نگه داشتن آن توسط دست ها، مكان مناسبي را براي تعبيه دكمه ها ايجاد كرده باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۹:۰۰:۴۴ ] [ اينفورتكس ] [ نظرات (0) ]

سايت انگار كه سايت ويديو هاي روانشناسي و مطالب كاربردي روانشناسي است كه بر فلسفه انگار كه يعني تغيير پيش فرض هاي فكري بنا شده است...انگار كه نام فلسفه اي است كه هانس ويهينگر بوجود آورده ي آن بود. به عقيده ي او خيال ها عقايدي هستند كه وجود خارجي ندارند و با اين حال طوري بر افراد تاثير ميگذارند انگار كه واقعا وجود دارند. اگر بخواهيم ساده بگوييم ما به وسيله آنچه درست است برانگيخته نميشويم بلكه توسط برداشت هاي ذهني خود از آنچه درست است برانگيخته ميشويم.
مقالات روانشناسي سايت انگار كه بيشتر از هر چيز بر ارائه نكات روانشناسي در زندگي روزمره اشاره دارد. چيزي كه ما در زندگي روزمره به آن نياز داريم تا موفق باشيم تنها نكاتي روانشناسانه است كه ميدانيم و ما را از بقيه متفاوت ميكند..
اين نكات مي توانند در زمينه هاي ارتباطي در زمينه هاي شخصيتي و … باشند چيزي كه ما سعي در ايجاد آن داريم يه نوع آگاهي سازي نسبت به مسائل رواني است كه براي تمام انسان هاي روي زمين و به خصوص هم ميهنان ما ضروري است…


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۳۱:۲۸ ] [ اينفورتكس ] [ نظرات (0) ]

با شروع فصل گرما بايد ابتدا كولر ها را سرويس كرده و چنانچه نيازي به تعمير داشته باشد آن را مرمت نمود. هر چند خوب است سرويس كولر را به دست سرويس كار مجاز بسپاريد تا از بروز صدمات احتمالي به خود و وسايل برقي جلوگيري شود؛ اما ممكن است گاهي اوقات هم مجبور شويد خودتان اين كار را انجام دهيد. پس بد نيست با خواندن اين چگونه بدانيد و چه كار بايد بكنيد.

يك كولر سرويس نشده، تمام تلاش‌ها براي صرفه‌جويي در مصرف برق و آب را به باد مي‌دهد، پس بهتر است خاموش باشد،‌ اما بعضي از ما چنان به خنكاي كولر عادت كرده‌ايم كه در خانه‌اي با كولر خاموش، دچار تنگي نفس مي‌شويم و كولر را يك نفس به كار مي‌گيريم، تا زماني‌كه قبض‌هاي رعب آور از راه برسد و شيريني خنكاي دلپذير را به كاممان تلخ كند.

كولرهاي آبي، امكان انتخاب و تنظيم درجه سرما را ندارند و نهايتا دور تند و كند را مي‌توان از آنها انتظار داشت. پس بهتر است در بسياري از ساعت‌ها خاموش باشند. اما گرماي تب‌دار بعضي از روزهاي فصل گرم سال، كاسه‌هاي صبر را لبريز و طاقت‌ها را طاق مي‌كند، پس كولر‌ها را سرويس كنيم تا لااقل انرژي كمتري را هدر بدهند. بعضي از قطعات كولر بايد همزمان با آغاز فصل گرما، معاينه دقيق شوند. ضريب فرسايش بعضي از اين قطعات بالاست و ممكن است بر اثر فرسوده شدن، مصرف كولر را بالا ببرند. پس سرويس كولر، پيش از فصل گرما، كاملا ضروري است. در اين مطلب كه با استفاده از دانش يكي از متخصصان تأسيسات و سرويس كولر نوشته شده، راه و رسم افزودن بازدهي كولر را مرور مي‌كنيم.
فرآيندها و تجهيزات
كولر آبي از دو بخش گردش آب و گردش هوا تشكيل يافته است كه اين دو گردش توسط دو موتور جداگانه انجام مي‌شود. سيستم گردش آب كولر توسط پمپ آب و سيستم گردش هوا به وسيله‌ي موتور اصلي كولر صورت مي‌پذيرد.
قطعات و تجهيزات كولر آبي به سه دسته تقسيم‌بندي مي‌شوند:
– الكتريكي: شامل كليد سه دكمه‌اي قطع و وصل، پمپ آب و موتور كولر
– مكانيكي: شامل توربين هوا، تسمه و شناور
– ثابت: دريچه‌ها، بدنه، اتصالات شبكه‌ي آبرساني و شير تخليه

Image result for ‫قیمت انواع کولر ابی‬‎

قبل از هر چيز لازم است از خاموش بودن كولر و عدم اتصال جريان برق اصلي (فاز) به كولر مطمئن شويد. اگر كولر داراي فيوز جداگانه است آن را قطع كنيد در غير اين صورت با پشت دست به بدنه كولر بزنيد تا از برق نداشتن آن مطمئن شويد.

از كسي كه داخل منزل و پاي كليد قطع و وصل ايستاده است ابتدا بخواهيد كولر را يك بار قطع و وصل كند تا مطمئن شويد در حال سرويس كولر خودتان هستيد نه كولر همسايه!
ابتدا مي‌بايست دريچه‌هاي خروجي باد كولر را در اتاق‌ها و سالن‌هاي منزل باز كنيد تا در صورت شروع به كار كولر به موتور آن فشار وارد نشود.

پوشال‌ها را عوض كنيد
براي تهيه پوشال جديد حتماً پوشال هم‌سايز با ظرفيت كولر بگيريد. مثلاً اگر براي تعويض پوشال كولر4500 را بر روي كولر 3500 ببنديد، تراكم بالاي پوشال‌هاي بزرگتر از سايز، موجب اختلال در سيستم گردش هواي كولر مي‌شود و هوا به درستي به كولر نمي‌رسد.
در موقع تعويض پوشال بايد ابتدا آن را خيس كرده و در محل مخصوص خود گذاشته و سپس شبكه سيمي مخصوص را روي آن قرار دهيد.

 موتور‌‌، قلب‌تپنده كولر

كولر يك پمپ آب و يك دينام دارد كه اولي، فرايند گردش آب و دومي عمل گردش هوا را به انجام مي‌رساند. اين موتور‌ها هرقدر سالم‌تر باشند، كولر عملكرد بهينه‌تري خواهد داشت و انرژي كمتري را هم مصرف خواهد كرد. در زمان بازديد از اين ۲ موتور، ابتدا بايد گرد و غبارشان را گرفت و بعد آنها را روغن‌كاري كرد. موتور كولر، ۲ قطعه ياتاقان دارد كه بايد حتماً روغن‌كاري شوند. پيش از روشن‌كردن كولر نيز بايد ابتدا پروانه را با دست چند دور بچرخانيد تا روان شود. توصيه شده كه يك دينام نبايد بيشتر از ۷ ساعت بي‌وقفه كار كند. اين موتور به همراه پمپ آب، در خطر سوختن بر اثر كاركرد زياد قرار دارند. پس به موتورهايي كه دارند بي‌توقف مي‌چرخند هم فكر كنيد.

 Image result for ‫سایبان کولر‬‎

سايبان هاي شيك براي كولر  

شست‌وشوي كولر فراموش نشود

پيش از روشن كردن كولر، بد نيست از محكم بودن پيچ و مهره‌هايي كه به چشم مي‌آيند، مطمئن شويد. بعد از آچاركشي، به سراغ كف كولر برويد و حتماً آن را بشوييد. شست‌وشوي كف كولر بايد با فرچه پلاستيكي انجام شود تا به رنگ آن آسيبي نرسد. اگر قسمتي از رنگ كف كولر از بين رفته بود، بي‌ترديد به‌زودي زنگ مي‌زند و ممكن است تا يك سال بعد بپوسد. در اين مواقع، يك ظرف قير ايزوله كه يك نوع قير آماده و سرد است، از رنگ فروشي تهيه كنيد و آن را با قلمو بر كف كولر پخش كنيد. نگذاريد نقطه‌اي از چشمتان دور بماند، هرجا خاك نشسته، بشوييد. چون اين خاك‌ها يا گل مي‌شود و توي كولر مي‌ماند و يا همراه با باد خنك، وارد ريه‌هاي خودتان مي‌شود.
پس از آبگيري كولر پمپ آب را روشن كنيد تا از صحت سيستم گردش آب كولر اطمينان حاصل كنيد. توري دور پمپ را لازم است قبل از روشن كردن تميز كرده باشيد و كف پمپ آب با كف كولر حداقل يك سانتي‌متر فاصله داشته باشد. پس از روشن شدن پمپ آب اتصالات را به دقت كنترل كنيد كه از جايي چكه نداشته باشد، زيرا يكي از مهم‌ترين دلايل سوختن موتور كولر و پمپ آب، چكيدن آب بر روي بدنه‌ي موتورهاي الكتريكي است.

 ياتاقان كولر

براي تعويض ياتاقان كولر ميتوانيد با ما تماس بگيريد اقا سجاد مثل پلنگ وايساده و مياد ياتاقان شما رو سرويس ميكنه. 

Image result for ‫کولر‬‎

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۳:۰۴:۲۱ ] [ اينفورتكس ] [ نظرات (0) ]

هوم سرويز اولين سامانه شركت نظافتي جامع خدمات منزل است كه انواع خدمات منزل از نظافت، برقكاري، لوله‌كشي و تاسيسات، نجاري تا كارواش را در منزل به شما ارائه مي‌كند و براي تمامي مشكلاتي كه تا به امروز در دستيابي به خدمات منزل داشته‌ايد راه حل پيدا كرده است كه اين راه‌حل‌ها را هم در وب‌سايتش و هم در اپليكيشنش ارائه شده است

اگر تا همين دو سال پيش مي‌خواستيم يك سرويس منزل ساده سفارش دهيم اين قدر دردسر و بدبختي بود كه پشيمان مي‌شديم، اول از همه اين كه بايد دربه‌در نيازمندي‌هاي روزنامه‌ها مي‌شديم و مدام صفحات را زير و رو مي‌كرديم، بعد هم اگر كسي پيدا مي‌شد اولين مشكلي كه داشتيم اين بود كه چه طور به اين فرد اعتماد كنيم و به خانه و زندگي‌مان راهش بدهيم يا نه؟!

اپليكيشن هوم سرويزاگر تمام مشكلات انتخاب و اعتماد به يك ارائه‌دهنده خدمات منزل را حل مي‌كرديم هنوز هم كلي مشكل داشتيم معلوم نبود آن فردي كه براي ارائه خدمات مي‌آيد واقعا در آن حوزه تخصص لازم را داشته باشد! تازه اگر تخصص هم داشته باشد قيمت را بدون حساب و كتاب منطقي اعلام نكندنپراند، اگر هم كار را ناتمام و نادرست مي‌گذاشت، پولش را مي‌گرفت و مي‌رفت، تقريبا هيچ راه دسترسي به او نبود، همه چيز از دست رفته بود و تنها كاري كه از دست ما برمي‌آمد اين بود كه پشت سرش بد و بيراه نثار كنيم.

حالا كه تكنولوژي بسياري از مشكلات ما را حل كرده، حالا كه به لطف فناوري كرايه تاكسي‌اي كه مي‌دهيم منطقي‌تر شده، بسياري از مشكلاتمان حل شده و زندگي آسوده‌تري داريم وقتش است كه مشكل خدمات منزل هم حل شود كه اين مشكل نيز به لطف سامانه خدمات منزل هوم سرويز حل شده است. هوم سرويز اولين سامانه جامع خدمات منزل است كه انواع خدمات منزل از نظافت، برقكاري، لوله‌كشي و تاسيسات، نجاري تا كارواش را در منزل به شما ارائه مي‌كند و براي تمامي مشكلاتي كه تا به امروز در دستيابي به خدمات منزل داشته‌ايد راه حل پيدا كرده است كه اين راه‌حل‌ها را هم در وب‌سايتش و هم در اپليكيشنش ارائه شده است.

اگر تا به امروز با اپليكيشن خدمات منزل هوم سرويز آشنايي پيدا نكرده‌ايد مي‌توانيد در ادامه با ويژگي‌ها و امكانات اين اپليكيشن آشنا شويد، شايد بد نباشد همزمان كه داريد اين مطلب را مي‌خوانيد اپليكيشن هوم سرويز را نصب كنيد و اين ويژگي‌ها را در آن مرور كنيد:

۱) تجربه لذت‌بخش سفارش خدمات منزل با اپليكيشن هوم سرويز

هوم سرويز براي شما يك تجربه منحصر‌به‌فرد كاربري در سفارش خدمات منزل را فراهم كرده، تلاش شده تا روند سفارش خدمات منزل در اپليكيشن هوم سرويز به گونه‌اي باشد كه حتي پدر‌ها و مادر‌هاي بزرگواري كه چندان هم با تكنولوژي آشنايي ندارند بتوانند به راحتي از طريق اين اپليكيشن سرويس‌هاي مورد نظرشان را سفارش دهند و البته شمايي كه با اين چنين اپليكيشن‌ها و خدماتي نيز آشنايي داريد بتوانيد به راحتي هر چه تمام‌تر خدماتي را كه احتياج داريد سفارش دهيد.

تمام مشكلاتي كه كاربران در استفاده از اپليكيشن هوم سرويز گزارش كرده‌اند و گزارش مي‌كنند توسط تيم توسعه هوم سرويز در نظر گرفته مي‌شود و در جهت بهبود اين اپليكيشن به كار مي‌رود و در همين اپليكيشني كه شما الآن نصب كرده‌ايد يا به‌زودي نصب مي‌كنيد لحاظ شده است تا تجربه كاربري فوق‌العاده‌اي از سفارش خدمات منزل داشته باشيد.

آشنايي با اپليكيشن هوم سرويز

۲) سفارش كاملا آنلاين بيش از ۱۵۰ نوع سرويس در اپليكيشن هوم سرويز

شما سامانه خدمات منزلي را سراغ داريد كه بيش از ۱۵۰ سرويس متنوع را در در يك اپليكيشن به شما ارائه دهد؟ قطعا پاسختان بله است و اسم «هوم سرويز» را هم مي‌آوريد! هوم سرويز همه اين ۱۵۰ سرويس را به شما ارائه مي‌دهد و براي همه آن‌ها كارآزموده‌ترين سرويس‌دهندگان كه تاييد شده‌اند به شما معرفي مي‌كند. تمامي پروسه ثبت سفارش و دريافت و ارائه آن در اپليكيشن هوم سرويز به صورت آنلاين صورت مي‌گيرد، هيچ وقت فكر مي‌كرديد كه پروسه سفارش خدمات به اين آنلايتي و راحتي باشد؟!

 

شما در اپليكيشن هوم سرويز هر سرويسي را كه پيشنهاد بدهيد براي آن يك قيمت مشخص و شفاف وجود دارد، اگر نوع سفارش يا خدمتي كه مد نظر شماست چندان مشخص نباشد سعي بر آن است تا يك قيمت نزديك به آن ارائه شود تا بتوانيد برآيندي از حدود قيمت آن سرويس داشته باشيد

اپليكيشن هوم سرويز

۳) قيمت‌هاي شفاف سرويس‌ها در اپليكيشن هوم سرويز

يكي از اصلي‌ترين مشكلات در سفارش خدمات منزل هميشه وجود داشته قيمت است، تقريبا همه آن‌هايي كه به شكلي با خدمات منزل اعم از نظافت منزل و پذيرايي، لوله‌كشي و تاسيسات، برقكاري ساختمان، لوازم خانگي، بنايي و دكوراسيون، خانگي و ساختماني، جابجايي و حمل بار، فرهنگي و آموزشي، رايانه و تكنولوژي دست به گريبان بوده‌اند حتما به خاطر قيمت هم با بعضي از اين ارائه‌دهندگان خدمات دست به گريبان شده‌اند و اصلا همين باعث شده كه مدت‌ها بسياري از مشكلات منزل را پشت گوش بيندازيم تا با يك سرويسكار خدمات منزل رخ به رخ نشويم اما در اپليكيشن هوم سرويز اين مشكل حل شده است!

شما در اپليكيشن هوم سرويز هر سرويسي را كه پيشنهاد بدهيد براي آن يك قيمت مشخص و شفاف وجود دارد، اگر نوع سفارش يا خدمتي كه مد نظر شماست چندان مشخص نباشد سعي بر آن است تا يك قيمت نزديك به آن ارائه شود تا بتوانيد برآيندي از حدود قيمت آن سرويس داشته باشيد و بعد از آن پروسه قيمت‌گذاري از طريق همياران و پشتيباني هوم سرويز دنبال شود تا بتوانيد خدمت مورد نيازتان را با قيمتي منصفانه و منطقي دريافت كنيد.

۴) در اپليكيشن هوم سرويز شما بهترين‌ها را انتخاب مي‌كنيد

هوم سرويز سعي مي‌كند تمامي هميارانش را از ميان نيرو‌هاي زبده و كارآزموده انتخاب كند، تمامي مواردي كه به منظور حفظ امنيت كاربرانش لازم است را رعايت مي‌كند و زمينه را به گونه‌اي فراهم مي‌آورد كه مجموعه‌اي از همياران بادانش و باتجربه، كاربلد و استادكار داشته باشد اما بهترين همياران را خود كاربران مشخص مي‌كنند.

همياران پس از اتمام فعاليتشان از كاربري كه آن‌ها را درخواست داده است امتياز مي‌گيرند و كاربر مي‌تواند تجربه خود از همياري آن هميار را در اپليكيشن هوم سرويز بنويسد تا ساير افرادي كه مي‌خواهند از آن هميار كمك بگيرند از تجربه سايرين استفاده كنند و به اين شكل هميار‌ها نيز براي ارائه خدمات بهتر و گرفتن امتياز از كاربران انگيزه بيش‌تري داشته باشند. در هوم سرويز هر همياري مي‌داند كه فعاليت حال جاضرش در پذيرفتن سفارش‌هاي آتي نيز تاثير دارد پس سعي مي‌كند كه حداكثر تلاش را براي كسب رضايت مشتري‌اش به كار ببند و اين گونه نيست كه هميار كارش را بكند و برود، سفارش‌هاي آينده هر هميار به اين بستگي دارد كه در سفارش‌هاي قبلي‌اش چه كرده است!

در هوم سرويز هر همياري مي‌داند كه فعاليت حال جاضرش در پذيرفتن سفارش‌هاي آتي نيز تاثير دارد پس سعي مي‌كند كه حداكثر تلاش را براي كسب رضايت مشتري‌اش به كار ببند و اين گونه نيست كه هميار كارش را بكند و برود، سفارش‌هاي آينده هر هميار به اين بستگي دارد كه در سفارش‌هاي قبلي‌اش چه كرده است!

اپليكيشن هوم سرويز

۵) با اپليكيشن هوم سرويز برنامه‌ريزي كنيد

يكي از مشكلات هميشگي ما در سفارش خدمات منزل اين بوده كه معمولا سفارش دادنشان يادمان مي‌رود يا اين كه در شلوغي برنامه‌هايمان گم مي‌شود و وقتي يادمان مي‌افتد كه كار از كار گذشته است، خب بايد بگوييم كه اين مشكل در اپليكيشن هوم سرويز حل شده و شما مي‌توانيد سرويس مورد نظرتان را از پيش سفارش دهيد، يا دوره‌هاي زماني براي خدماتتان در نظر بگيريد، مثلا مشخص كنيد كه هر هفته دوشنبه‌ها به شما خدمات نظافت و يا سرويس كولر ارائه شود. پس از آن كه سفارشتان را ثبت كرديد ديگر لازم نيست كاري بكنيد، همه كار توسط هوم سرويز، پشتيباني آن و هميارانش صورت مي‌گيرد و فقط با شما براي ارائه خدمت، هماهنگ مي‌شود.

با نصب اپليكيشن هوم سرويز ميتونيد به راحتي و با اطمينان خدمات درب منزل مثل نظافت وخدمات فني رو با قيمت هاي ويژه تجربه كنيد.

دانلود نرم افزار Android- iOS

http://urly.ir/servizeiosandroid

براي دريافت نرم افزار مي توانيد عدد ۸ را به شماره ۱۰۰۰۰۰۴۰۰۴۴۴۰۰ ارسال نماييد.

سايت هوم سرويز

Https://HomeServize.com

شماره تماس

۰۲۱-۹۱۰۰۱۳۳۲


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۵:۴۲:۳۳ ] [ اينفورتكس ] [ نظرات (0) ]

انتخاب نام مناسب براي شركت يكي از مراحل اوليه ثبت شركت مي باشد. تمامي شركت ها بايد تحت نامي خاص شكل بگيرند. اداره ثبت شركت ها براي انتخاب نام شركت محدوديت ها و مقرراتي را در نظر گرفته است كه ادامه بيان خواهد شد.

 

در صورتي كه جهت تعيين نام براي شركت خود نياز به مشاوره داريد، مي توانيد از مشاوره كارشناسان حقوقي آتي ثبت بهره مند شويد.

 

دستورالعمل اجرايي تعيين نام اشخاص حقوقي

در راستاي تسهيل مراحل ثبت تاسيس شركت ها و موسسات غير تجاري و ايجاد رويه يكسان و شفاف در كارشناسي تعيين نام اشخاص حقوقي (انتخاب نام شركت)، مفاد “دستورالعمل اجرايي تعيين نام اشخاص حقوقي” به شرح  زير تعيين مي گردد:
ماده ۱) متقاضيان ثبت اشخاص حقوقي، با مشخص نمودن نوع شخصيت حقوقي و ارائه مدارك لازم، نسبت به پيشنهاد نام شخصيت حقوقي (انتخاب نام شركت) مورد نظر اقدام نمايند.
ماده ۲) نام اشخاص حقوقي عبارتست از واژه يا واژگان با معني كه متقاضيان ثبت اعم از ايراني يا خارجي براي شناسايي شخصيت حقوقي به مرجع ثبت پيشنهاد مي نمايند.
ماده ۳) اشخاص حقوقي كه ثبت نام پيشنهادي آن ها مستلزم اخذ مجوز از مراجع ذيصلاح است بايد پيش از ارايه تقاضاي ثبت تاسيس به مرجع ثبت شركت ها، به طريق مقتضي نسبت به اخذ مجوز اقدام و به ضميمه مدارك تسليم نمايند.
ماده ۴) مهلت اعتبار نام تاييد شده اشخاص حقوقي كه منجر به ثبت و آگهي مي گردند نامحدود است. در صورتيكه نام تاييد شده شخص حقوقي در شرف تاسيس يا تغيير منجر به ثبت و آگهي نگردد صرفاَ سه ماه از تاريخ تاييد نام اعتبار دارد. اين مدت براي شركت هاي سهامي عام، ۶ ماه از تاريخ تشكيل مجمع عمومي موسس مي باشد.
ماده ۵) نام شخص حقوقي (نام شركت) ثبت شده با رعايت تاريخ تقدم، مختص شخصي است كه به نام آن در مرجع ثبت شركت ها به ثبت رسيده است و ديگري حق اختيار عين نام مذكور يا متجانس (تام، ناقص حركتي، لفظي) آن را ندارد. اين حق پس از انحلال و ختم تصفيه، منتفي مي شود.(مثال شماره ۱ را ببينيد)
ماده ۶) نام پيشنهادي اشخاص حقوقي (انتخاب نام شركت) در موارد زير قابل تاييد نمي باشد: (مثال شماره ۲ را ببينيد)
🔴 نام هايي كه اختصاص به تشكيلات دولتي و كشوري دارند.
🔴 نام هايي كه در آن از اسامي، عناوين و اصطلاحات بيگانه استفاده شده باشد.
🔴 نام هايي كه مخالف موازين شرعي، نظم عمومي و يا شامل واژه هاي بي معنا يا الفاظ قبيحه و مستهجن و خلاف اخلاق حسنه باشند.
🔴 نام يا نام اختصاري يا حروفي كه رسماَ متعلق به دولت باشد از قبيل ايران، كشور، ناجا، مگر با ارائه مجوز از مقام صلاحيت دار دولتي.
🔴 هنگامي كه در يك نام پيشنهادي، تركيبي از دو واژه فارسي، تداعي كننده يك واژه بيگانه باشد، امكان ثبت آن وجود ندارد.
تبصره: واژه هاي بيگانه يا غير متعارف يا مخفف تنها در صورتي قابل استفاده در نام شخص حقوقي (نام شركت) است كه مورد تاييد فرهنگستان زبان و ادب فارسي باشند.
ماده ۷) در تعيين نام اشخاص حقوقي (نام شركت)، معيارهاي ذيل لازم الرعايه است:
🔴 چنانچه تفاوت نام پيشنهادي با نام ثبت شده تنها در استفاده از پسوند جمع (نظير ون، ين، ها و يا جمع مكسر) يا حذف آن باشد امكان ثبت آن وجود ندارد. (مثال شماره ۳ را ببينيد)
🔴 چنانچه  نام شخصيت حقوقي به صورت مقيد ثبت شده باشد امكان انتخاب نام جديد مشتق از آن به صورت مطلق براي شخصيت حقوقي ديگر وجود ندارد. (مثال شماره ۴ را ببينيد)
🔴 واژه هايي كه به طرز گمراه كننده اي شبيه نام ثبت شده ديگري باشند، پذيرفته نمي شوند. (مثال شماره ۵ را ببينيد)
🔴 اضافه كردن كلمات توصيفي از قبيل اصل، نوين، برتر، برترين، نو به اسامي ثبت شده قبلي پذيرفته نمي شود. (مثال شماره ۶ را ببينيد)
🔴 اضافه كردن اعداد به نام هايي كه سابقه ثبت دارند پذيرفته نمي شود و در صورت استفاده اعداد در نام هاي جديد پيشنهادي بايد نگارش آن ها به صورت حروفي باشد. (مثال شماره ۷ را ببينيد)
تبصره: چنانچه نام پيشنهادي مشمول بندهاي فوق باشد فقط در صورت ارايه رضايت نامه كتبي شخصيت حقوقي مقدم در قالب صورتجلسه هيات مديره، قابل ثبت است.
ماده ۸) چنانچه نتيجه كارشناسي نام، نشانگر وجود تعارض در نام پيشنهادي با مفاد اين دستورالعمل باشد، مراتب با ذكر علت رد نام پيشنهادي، به متقاضي اطلاع رساني مي شود تا نام هاي جديدي پيشنهاد نمايد.
تبصره ۱: در صورتي كه متقاضي به نتيجه كارشناسي نام، اعتراض داشته باشد مراتب را با ذكر دلايل خود در قالب فرم اعتراض، به مرجع ثبت شركت هاي بررسي كننده ي نام،اعلام تا كارشناسي مجدد صورت پذيرد.
تبصره ۲: در صورتي كه در كارشناسي دوم نيز نام پيشنهادي رد شد، متقاضي مي تواند با تكميل فرم مربوطه، مراتب اعتراض خود را با ذكر دلايل به اداره كل ثبت شركت ها و موسسات غير تجاري اعلام نمايد. نظريه مسئول تعيين نام اداره كل ثبت شركت ها و موسسات غير تجاري، نظر نهايي محسوب مي شود.
ماده ۹) نام هاي تاييد شده قابل انتقال به غير نمي باشد.
ماده ۱۰) نام اشخاص حقوقي ثبت شده با تسليم صورتجلسه اي كه با رعايت قوانين، مقررات و شرايط اساسنامه متناسب با نوع شخصيت حقوقي تنظيم و به مرجع ثبت شركت ها ارائه مي شود قابل تغيير خواهد بود.
ماده ۱۱) در تعيين و تغيير نام اشخاص حقوقي (تغيير نام شركت) رعايت مواد ۹۵ و ۱۱۷ و ۱۴۱ و ۱۶۳ و ۱۸۴ و ۲۰۰ قانون تجارت و تبصره ذيل ماده ۴ لايحه اصلاحي قانون تجارت و تبصره ذيل ماده ۱ آيين نامه ثبت تشكيلات و موسسات غير تجاري الزامي است.

چگونه يك نام براي شركت يا موسسه خود انتخاب كنيم ؟ | آتي ثبت

تفاوت تعيين نام شركت هاي شخصي و سرمايه اي

از نظر قانوني شخصيت حقيقي شركا از شخصيت تجاري و حقوقي آن ها متمايز است و به صورت معمول انتخاب اسم شركت بايد بدون وابستگي به نام اشخاص حقيقي انجام پذيرد. نام شركت هاي تجاري شامل دو بخش است. بخش اول نشان دهنده نام شركت و بخش دوم نشان دهنده نوع شركت است. نوع شركت ها مي تواند يكي از ۸ نوع شركت تجاري مانند شركت با مسئوليت محدود، شركت سهامي خاص، شركت تعاوني، شركت سهامي عام، شركت تضامني و … باشد. انتخاب اسم شركت با توجه به اينكه شركت شخصي و يا سرمايه اي است داراي قوانين متفاوتي است.  در شركت هاي شخصي (مانند شركت تضامني) بايستي حداقل نام يكي از شركا به عنوان شريك ضامن در اسم شركت وجود داشته باشد. زيرا در اين نوع شركت ها مسئوليت شركا نامحدود است و به تمامي يا بخشي از تعهدات شركت تسري دارد. در صورتي كه در شركت هاي سرمايه اي وجود نام شركا (كه شركاي عادي ناميده مي شوند) در نام شركت ممنوع است، زيرا مسئوليت هريك از شركا محدود به ميزان سرمايه (ميزان آورده براي ثبت شركت) آن ها است و شركا هيچ مسئوليتي بابت تعهدات مازاد بر سرمايه خود ندارند.

 

مطلب پيشنهادي: روش استعلام نام شركت

 

قوانين تعيين نام شركت هاي تضامني

به موجب ماده ۱۱۶ قانون تجارت شركت تضامني تحت اسم مخصوصي تشكيل مي شود.در اسم شركت تضامني بايد عبارت”شركت تضامني” و لااقل اسم يك نفر از شركا ذكر شود.در صورتي كه اسم شركت مشتمل بر اسامي تمام شركا نباشد بايد بعد از اسم شريك يا شركايي كه ذكر شده است،عبارتي از قبيل”و شركا” يا “و برادران” قيد شود.

قوانين تعيين نام شركت هاي سهامي خاص و سهامي عام

در شركت هاي سهامي عام،عبارت”شركت سهامي عام” و در شركت هاي سهامي خاص، عبارت”شركت سهامي خاص” بايد قبل يا بعد از نام شركت و بدون فاصله با آن،به طور روشن و خوانا قيد شود.مي توان گفت كه هر گاه مطابق مقررات عمل نشود و اسم شركت بدون قيد”سهامي عام” يا “سهامي خاص” باشد،شركت تضامني محسوب شده و احكام راجع به شركت هاي تضامني در مورد آن اجرا خواهد شد.

قوانين تعيين نام شركت هاي با مسئوليت محدود

در نام شركت مسئوليت محدود،حتما مسئوليت محدود بايد ذكر گردد وگرنه در مقابل اشخاص ثالث تضامني محسوب مي گردد و تابع مقررات آن خواهد بود.نام شركت نبايد متضمن نام هيچ يك از شركا باشد در غير اين صورت شريكي كه نامش در اسم شركت ذكر شده در حكم شريك ضامن خواهد بود(ماده ۹۵ ق.ت)

نكات كليدي در انتخاب نام شركت

🔴 اشخاص حقوقي كه ثبت نام پيشنهادي آن ها مستلزم اخذ مجوز از مراجع ذيصلاح است بايد پيش از ارايه تقاضاي ثبت تاسيس به مرجع ثبت شركت ها،به طريق مقتضي نسبت به اخذ مجوز اقدام و به ضميمه مدارك تسليم نمايند.
🔴 به موجب دستورالعمل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، نام شركت بايد فارسي و ايراني باشد. لذا، مرجع ثبت شركت ها از پذيرفتن نام هاي خارجي (مگر با اجازه وزارت مزبور) خودداري مي نمايد.
🔴 جهت تعيين اسم شركت حداقل تعداد سيلاب ها ۳ سيلاب است.
🔴 اسم شركت قبلا نبايد به ثبت رسيده باشد.
🔴 در انتخاب نام شركت حتماَ بايد از اسم خاص استفاده شود. (اسم خاص،اسمي است كه تنها به يك فرد يا شي اشاره دارد و همه را شامل نمي شود)
اسم خاص به چهار دسته تقسيم مي شود:
۱) اسم مخصوص انسان ها (مانند كيانوش)
۲) اسم مخصوص حيوان ها (مانند رخش)
۳) اسم مخصوص مكان هاي مختلف جغرافيايي (مانند شيراز)
۴) اسم مخصوص اشيايي كه بيشتر از يكي نيستند (مانند كوه نور)
🔴 اسم شركت نبايد محدود كننده حوزه فعاليت شركت باشد.
🔴 اسم شركت نبايد لاتين باشد.
🔴 براي انتخاب نام شركت نبايد از كلمات كليشه اي و خسته كننده استفاده كرد.

 

در صورتي كه جهت تعيين نام براي شركت خود نياز به مشاوره داريد، مي توانيد از مشاوره كارشناسان حقوقي آتي ثبت بهره مند شويد.

 

مثال ۱)

🔵 مثال براي عين: اگر شخص حقوقي تحت نام “امير” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “امير” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 مثال براي جناس تام: اگر شخص حقوقي تحت نام “شيرآوران” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “شيرآوران” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود. حتي اگر فرض شود شير اول به معناي شير نوشيدني است و شير دوم به معناي شير آب. همينطور است “شانه ريز” و “شانه ريز” كه اولي به معناي كتف و دومي به معناي شانه سر است.

🔵 مثال براي جناس لفظي: اگر شخص حقوقي تحت نام “فطرت دام” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “فترت دام” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود. همينطور است “خواسته پردازان” و “خاسته پردازان” و “تهران صنعت” و “طهران صنعت” و “صبا پي” و “سبا پي”.

🔵 مثال براي جناس ناقص حركتي: اگر شخص حقوقي تحت نام “ملك آريا” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “مَلِك آريا” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود. مثال هاي مشابه “تَن آرا” و “تُن آرا” و “حُسن تجارت پويا” و “حَسَن تجارت پويا” هستند.

مثال ۲)

🔵 واژه اي همچون “تك نو” به عنوان نام شخص حقوقي پذيرفته نمي شود. زيرا تركيب “تك” و “نو” كلمه انگليسي “techno” را تداعي مي كند.

مثال ۳)

🔵 جمع “ان”: اگر شخص حقوقي تحت نام “اميد گستر روز” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “اميد گستران روز” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود. اگر شخص حقوقي تحت نام “انديشه پارسي” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “انديشه پارسيان” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 جمع “ون”: اگر شخص حقوقي تحت نام “فرهيخته علوي” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “فرهيخته علويون” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود. اگر شخص حقوقي تحت نام “تجارت مهدوي” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “تجارت مهدويون” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 جمع “ين”: اگر شخص حقوقي تحت نام “توسعه ساختماني سيد” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “توسعه ساختماني سيدين” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود. اگر شخص حقوقي تحت نام “خيريه پيروان صديق” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “خيريه پيروان صديقين” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 جمع “ها”: اگر شخص حقوقي تحت نام “برق صنعت آذربايجان” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “برق صنعت آذربايجاني ها” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 جمع مكسر: اگر شخص حقوقي تحت نام “موج سازه ايرانيان” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “امواج سازه ايرانيان” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

مثال ۴)

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “انديشه گستر نويد آريا” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “انديشه گستر آريا” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “پارس گستر سپاهان” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “پارس گستر” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

مثال ۵)

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “فني مهندسي پارس” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “فني و ساختماني پارس” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “پارس گستر شايان” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “دامداري پارس گستر شايان” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “بانك ملت” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “فني و مهندسي ملت” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “لوله كشي گاز نيك كالا آريا” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “گروه صنعتي نيك كالا” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “هتل و رستوران اكبر جوجه” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “تهيه غذاي اكبر جوجه” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “آريا پاد” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “توسعه ساختماني آريا پاد” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “ريسندگي گلبافت” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “گروه ريسندگي گلبافت كاشان” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

مثال ۶)

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “انديشه گستر” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “انديشه گستر اصل” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “اميد ترابر” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “اميد ترابر نوين” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “افق تجارت” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “افق تجارت نو” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

مثال ۷)

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “لاستيك سازي كرمان” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “لاستيك سازي كرمان يكم” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 اگر شخص حقوقي تحت نام “ايساتيس سازه” ثبت شده باشد، تقاضاي نام “ايساتيس سازه نود” از شخص حقوقي ديگر پذيرفته نمي شود.

🔵 نام “شايان گستر ۲۰” بدون سابقه ثبت نيز به علت نگاري رقومي پذيرفته نمي شود.

 

مطلب پيشنهادي: ۷ دليل براي ثبت شركت حقوقي

مطلب پيشنهادي: معرفي ۸ نوع شركت تجاري و تفاوت بين آن ها

مطلب پيشنهادي: صفر تا ۱۰۰ آموزش ثبت شركت با مسئوليت محدود


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۵۹:۰۰ ] [ اينفورتكس ] [ نظرات (0) ]

مولتي متر داراي دوربين حرارتي مدل FLIR DM284 يك دستگاه ايده آل در زمينه هاي صنايع الكريكي ، الكترونيكي و نوري است. دستگاه DM284 يك مولتي متر ديجيتال با RMS حقيقي است كه به يك دوربين ترموگرافي قدرتمند داخلي مجهز شده است. DM284 داراي يك ليزر پوينتر است كه به شما كمك مي كند مكان دقيق قطعه اي كه نياز به بازرسي دارد را پيدا كنيد. سنسور تصوير برداري ترموگرافي ۱۲۰×۱۸۰ پيكسلي (۱۹۲۰۰ پيكسل) اين دستگاه تصويري واضح و با جزئيات كامل از محل مورد نظر را به كاربر ارائه مي دهد. مولتي متر داراي دوربين حرارتي فلير مدل FLIR DM284 داراي ۱۸ تابع اندازه گيري است كه هر چقدر هم يك مشكل جدي باشد، نتايج قابل اعتمادي را ارائه مي كنند. به وسيله ي پروب هاي الكتريكي و حرارتي اين دستگاه مي توانيد اندازه گيري هاي الكتريكي و گرمايي را به صورت همزمان انجام دهيد.

معرفی مولتی متر دارای دوربین حرارتی فلیر مدل FLIR DM284

طراحي هوشمندانه و كاربردي بودن اين دستگاه در نگاه اول شما را شگفت زده خواهد كرد. اين طراحي هوشمندانه از رابط كاربري مناسب گرفته تا مجهز بودن به ليزر پوينتر و نور LED براي كار در محيط هاي تاريك به چشم مي خورد. با استفاده از صفحه نمايش رنگي ۲٫۸ اينچي اين دستگاه، الگوي حرارتي اجسام به صورت كامل قابل مشاهده است. اين دستگاه تمامي آن چيزي كه از يك مولتي متر حرفه اي انتظار داريد را برآورده كرده است.

وزن اين دستگاه برابر با ۵۳۷ گرم مي باشد و تست هاي ضربه با رها سازي آن از ارتفاع ۳ متري به صورت كاملا موفق انجام شده است. دوربين ترموگرافي اين مولتي متر مي تواند محدوده ي دمايي ۱۰- الي ۱۵۰ درجه سانتي گراد را با دقت ۳ درجه سانتي گراد نمايش دهد.

 

مطلب پيشنهادي: اصول ترموگرافي فروسرخ

مطلب پيشنهادي: كاربردهاي دوربين حرارتي FLIR ONE Pro


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۷ ارديبهشت ۱۳۹۷ ] [ ۰۴:۵۷:۱۴ ] [ اينفورتكس ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By tibablog :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
لینک دوستان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 1
همه : 341
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب